Organizasyon Şeması ve Birimler

DIŞ İLİŞKİLER GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜ (DİGK)
THE GENERAL OFFICE OF EXTERNAL AFFAIRS

 

Genel Koordinatörlük

General Office

Rektörlük
Beytepe 9. Kat

GENEL KOORDİNATÖR
GENERAL COORDINATOR
+90 (312) 297 6426
+90 (312) 297 6427

Prof. Dr.
Timur Han GÜR
0(532) 364 6895
(timurgur@hacettepe.edu.tr)


İİBF (İktisat Bölümü)


Pervin Sertbarut (297 7336) (pervin.sertbarut@hacettepe.edu.tr)


Doç. Dr. Selim Sanin
0(533) 324 4673
(sanin@hacettepe.edu.tr)


Mühendislik Fakültesi
(Çevre Mühendisliği Bölümü)

Eğitim, Değişim ve İkili Protokoller Birimi
Protocols and Partnerships
Rektörlük 9. Kat Beytepe


Aydan Evran (297 73 36) (aydan.evran@hacettepe.edu.tr)


Prof. Dr. Arif Altun
0(532) 604 9376
(altunar@hacettepe.edu.tr)


Eğitim Fakültesi (BÖTE Bölümü)

Uluslararasılaşma
ve Ranking Birimi
Internationalization and Ranking Office
Rektörlük 9. Kat Beytepe

 

Öğr.Gör. Ebru Kaymaz (297 7335) (ebrus@hacettepe.edu.tr)

 

Prof. Dr. Timur Han GÜR
0(532) 364 6895
(timurgur@hacettepe.edu.tr)



İİBF (İktisat Bölümü)

Uluslararası Öğrenci Birimi
Office For International Students
Rektörlük 9. Kat Beytepe


Anşe Koca (297 6377) (aysekoca@hacettepe.edu.tr)
 


Doç. Dr. Bilge Mutluay Çetintaş
0(535) 766 8040
(mutluay@hacettepe.edu.tr)


Edebiyat Fakültesi (Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü)

Avrupa Birliği ve Erasmus Programı
Office Of European Union (ERASMUS) Exchange
Hukuk Fakültesi Binası Zemin Kat

 

Ceren Yılmaz (297 6378)
(abofisi@hacettepe.edu.tr)
 

Prof. Dr. İsmail Hakkı Erten
0(532) 727 1732
(iherten@hacettepe.edu.tr)

Eğitim Fakültesi
(İngiliz Dili Eğitimi Bölümü)

Doç. Dr. Pınar Gözen Ercan
0 (312) 297 63 78
(mpgozen@hacettepe.edu.tr)

iİBF
(Uluslararası İlişkiler Bölümü)

Mevlana Değişim Programı Birimi
Office Of Mevlana Exchange Program
Makine Mühendisliği Binası  Beytepe


Birsen Yanar (297 6028)
(birsen.yanar@hacettepe.edu.tr) (mevlana@hacettepe.edu.tr


Doç. Dr. Deniz Gürçay
0(533) 462 4802
(denizg@hacettepe.edu.tr)


Eğitim Fakültesi
(OFMA Bölümü)

Farabi Değişim Programı Birimi
Office Of Farabi Exchange Program
Makine Mühendisliği Binası Beytepe


Nilgün Gülkök (297 6027)
Başak Mescigil (297 6027)
(farabi@hacettepe.edu.tr)


Prof. Dr. Kasım Karataş
0(533) 687 3765
(kkaratas@hacettepe.edu.tr)


İİBF Sosyal (Hizmet Bölümü)


 

 

 

Dış İlişkiler Genel Koordinatörlüğü
06800 Beytepe Ankara