Personel
GENEL KOORDİNATÖRLÜK OFİSİ- OFFICE FOR EXTERNAL AFFAIRS
Prof.Dr. Timur Han Gür
Genel Koordinatör
0 (312) 297 64 27
timurgur@hacettepe.edu.tr
Doç. Dr. Selim L. Sanin
Koordinatör
0 (312) 297 60 74
sanin@hacettepe.edu.tr
Pervin Sertbarut
Birim Sorumlusu

0 (312) 297 73 36

pervin.sertbarut@hacettepe.edu.tr
 
EĞİTİM, DEĞİŞİM VE İKİLİ PROTOKOLLER BİRİMİ - OFFICE OF PROTOCOLS AND PARTNERSHIPS
Prof.Dr. Arif Altun
Koordinatör

0 (312) 297 73 36
0 (312) 297 71 76

altunar@hacettepe.edu.tr
Aydan Evran
Birim Sorumlusu

0 (312) 297 73 36

aydan.evran@hacettepe.edu.tr
   
ULUSLARARASILAŞMA VE RANKİNG BİRİMİ - OFFICE OF INTERNATIONALIZATION AND RANKING
Prof.Dr. Timur Han Gür
Genel Koordinatör
0 (312) 297 64 27
timurgur@hacettepe.edu.tr
Öğr. Gör. Ebru Kaymaz
Birim Sorumlusu
0 (312) 297 73 35
bstib@hacettepe.edu.tr
   
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BİRİMİ -OFFICE FOR INTERNATIONAL STUDENTS
Doç.Dr. Bilge Mutluay Çetintaş
Koordinatör
0 (312) 297 85 00
mutluay@hacettepe.edu.tr
Anşe Koca Kocabıyıkoğlu
Koordinatör Yardımcısı
0 (312)297 63 77
aysekoca@hacettepe.edu.tr
   
AVRUPA BİRLİĞİ VE ERASMUS PROGRAMI - OFFICE OF EUROPEAN UNION (ERASMUS) EXCHANGE
Prof.Dr.İsmail Hakkı Erten
Koordinatör
0 (312) 297 71 67
iherten@hacettepe.edu.tr
Doç.Dr Pınar Gözen Ercan
Koordinatör Yardımcısı
0 (312) 297 63 78
mpgozen@hacettepe.edu.tr
   
MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİMİ- OFFICE OF MEVLANA EXCHANGE PROGRAM
Doç.Dr. Deniz Gürçay
Koordinatör
 
denizg@hacettepe.edu.tr
Birsen Yanar
Birim Sorumlusu
0 (312) 297 60 28
mevlana@hacettepe.edu.tr
   
       
FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİMİ- OFFICE OF FARABİ EXCHANGE PROGRAM
Prof.Dr. Kasım Karataş
Koordinatör
 
kkaratas@hacettepe.edu.tr
Nilgün Gülkök
Birim Sorumlusu
0 (312) 297 60 27
farabi@hacettepe.edu.tr
Başak Mescigil
Birim Sorumlusu
0 (312) 297 60 27
farabi@hacettepe.edu.tr
 
Webmaster
Merve Tunç
Webmaster
 
mrve.tuncc@gmail.com


Dış İlişkiler Genel Koordinatörlüğü
06800 Beytepe Ankara