Personel
GENEL KOORDİNATÖRLÜK OFİSİ - OFFICE FOR INTERNATIONAL EDUCATION AND COLLABORATION
Prof.Dr. Timur Han Gür
General Coordinator
0 (312) 297 64 27
timurgur@hacettepe.edu.tr
Aydan Evran
Office Administrator
0 (312) 297 73 36
aydan.evran@hacettepe.edu.tr
   
       
ULUSLARARASILAŞMA VE RANKİNG - OFFICE OF INTERNALIZATION AND RANKING
Prof.Dr. Timur Han Gür
General Coordinator
0 (312) 297 64 27
timurgur@hacettepe.edu.tr
Pelin Asena Özcan
Office Administrator
0 (312) 297 73 36
pelin.asena@hacettepe.edu.tr
Ebru Kaymaz
Office Administrator
0 (312) 297 73 35
ebrus@hacettepe.edu.tr
 
       
EĞİTİM, DEĞİŞİM VE İKİLİ PROTOKOLLER BİRİMİ - OFFICE OF PROTOCOLS AND PARTNERSHIPS
Prof.Dr. Arif Altun
Coordinator

0 (312) 297 73 36
0 (312) 297 71 76

altunar@hacettepe.edu.tr
Pelin Asena Özcan
Office Administrator
0 (312) 297 73 36
pelin.asena@hacettepe.edu.tr
Pervin Sertbarut
Office Administrator

0 (312) 297 73 36

pervin.sertbarut@hacettepe.edu.tr
Aydan Evran
Office Administrator

0 (312) 297 73 36

aydan.evran@hacettepe.edu.tr
       
MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM İ- OFFICE OF MEVLANA EXCHANGE PROGRAM
Doç.Dr. Deniz Gürçay
Coordinator
 
denizg@hacettepe.edu.tr
Neşe Çetin
Office Administrator
0 (312) 297 60 28
mevlana@hacettepe.edu.tr
Birsen Yanar
Office Administrator
0 (312) 297 60 28
mevlana@hacettepe.edu.tr
 
       
FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM İ- OFFICE OF FARABİ EXCHANGE PROGRAM
Prof.Dr. Kasım Karataş
Coordinator
 
kkaratas@hacettepe.edu.tr
Nilgün Gülkök
Office Administrator
0 (312) 297 60 27
farabi@hacettepe.edu.tr
Başak Mescigil
Office Administrator
0 (312) 297 60 27
farabi@hacettepe.edu.tr
 
       
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLJİ İŞBİRLİĞİ BİRİMİ - OFFICE OF SCIENTIFIC AND TECHNOLOGICAL COLLABORATION
Assoc.Prof.Dr. Selim L. Sanin
Coordinator
0 (312) 297 60 74
sanin@hacettepe.edu.tr
Ebru Kaymaz
Office Administrator
0 (312) 297 73 35
bstib@hacettepe.edu.tr
   
       
SAHNE VE GÜZEL SANATLAR İŞBİRLİĞİ BİRİM İ - OFFICE OF ART AND COLLABORATION
Prof.Dr. Turhan Çetin
Coordinator
 
turhancetin@gmail.com
     
       
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BİRİMİ - OFFICE OF INTERNATIONAL STUDENTS
Doç.Dr. Bilge Mutluay Çetintaş
Coordinator
0 (312) 297 85 00
mutluay@hacettepe.edu.tr
Anşe Koca Kocabıyıkoğlu
Vise Coordinator
0 (312)297 63 77
aysekoca@hacettepe.edu.tr
   
       
AVRUPA BİRLİĞİ VE ERASMUS PROGRAMI - OFFICE OF EUROPEAN UNION (ERASMUS)
Prof.Dr.İsmail Hakkı Erten
Coordinator
 
iherten@hacettepe.edu.tr
S.Ceren Yılmaz
Vice Coordinator
0 (312) 297 63 78
cyilanci@hacettepe.edu.tr
   
       
Yarı Zamanlı Çalışan Öğrenciler
Bekir Doğan Selin Akpınar Feyza Solmaz Senanur Karaca Abdurrahim Yöngül Zekiye Etkin Yurdakul
Ahmet Gögen Gözde Ak Berk Ersever Elif Öğretmen İsmail Özden  
Webmaster
Merve Tunç
Webmaster
 
mrve.tuncc@gmail.com


Ulusal ve Uluslararası Eğitim İşbirliği Genel Koordinatörlüğü
06800 Beytepe Ankara